VACATURE ALERT: Strikefit

Word jij onze nieuwe collega? 
Wil jij mensen motiveren en stimuleren om het beste uit zichzelf te halen op sportgebied? Heb jij boks ervaring en/of bokszak ervaring, vind je dit helemaal geweldig en wil je andere mensen net zo enthousiast maken? Ben jij beschikbaar in de avonden en wil je deel uitmaken van een super gezellig team? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Jouw rol als Strikefit instructrice/instructeur 
Bij FOCUS Health & Fitness is iedereen welkom, ongeacht het niveau waarop je sport. Wij vinden het belangrijk dat iedereen zich op zijn of haar gemak voelt en vooral plezier beleeft aan het werken aan de gezondheid. Jij draagt dit uit tijdens je les en weet mensen te motiveren om zo hun persoonlijke doelen te behalen.
StrikeFit is een bokszak training waarbij het draait om conditie, stoot- en traptechnieken en vooral een grote dosis plezier. Door het afwisselen van oefeningen op de bokszak met oefeningen in circuitvorm is het een leuke, afwisselende les waar de deelnemers al hun energie kwijt kunnen. Aan jou de taak als instructeur/instructrice om de deelnemers voldaan de boksmat af te laten lopen na elke les.

Waar en met wie werk je? 
Je wordt deel van team FOCUS Health & Fitness en komt te werken binnen locatie Oude-Tonge.

Over FOCUS Health & Fitness
FOCUS Health & Fitness is meer dan alleen een plaats om te sporten. Ontspanning, gezondheid en sporten onder een dak! Een sportcentrum gevestigd in Oude-Tonge en Middelharnis, op Goeree-Overflakkee, waar afwisseling in het sporten, professionele begeleiding en werken aan een gezonde levensstijl centraal staan. Iedereen die wil investeren in zijn gezondheid is van harte welkom – van jong tot oud, van beginner tot gevorderde.
Ons team bestaat uit een grote diversiteit aan mensen die onze doelgroep weerspiegeld. Je krijgt alle ruimte om te groeien, te leren, te ontdekken en om mee te denken zodat we van FOCUS Health & Fitness een nog leukere sportschool kunnen maken dan het al is.

Wat wij bieden
- Een groeiend en enthousiast team
- Gezelligheid gegarandeerd!
- Een intern inwerktraject om je helemaal klaar te stomen
- De kans om jouw enthousiasme over te brengen aan een breed publiek
- Marktconform salaris + gratis sporten op beide locaties

Wat wij verwachten
- Je hebt minimaal een jaar boks- of bokszak ervaring
- Je bent beschikbaar op de donderdagavond en eventueel op de maandagavond
- Je bent bereid om in te vallen tijdens vakanties of andere gelegenheden
- Je bent bereid te investeren in het ontwikkelen van je lesgeef skills als je hier nog geen ervaring in hebt

Ben jij onze nieuwe aanwinst?
Herken jij jezelf in bovenstaande tekst en kun je niet wachten om deel uit te gaan maken van ons team? Of heb je misschien nog vragen? We leren je graag kennen! Reageer uiterlijk zondag 19 maart via info@focushealthfitness.nl o.v.v. vacature Strikefit en wie weet wordt jij onze nieuwe collega!

 

| Oude - Tonge

Stationsweg 18
3255 BL Oude-Tonge

Maandag - vrijdag: 8.00 - 21.30u
Zaterdag - zondag: 9.00 - 13.00u

FOCUS health & fitness OT biedt 24/7 toegang tot de fitnessruimte.

| Middelharnis

Industrieweg 38
3241 MA Middelharnis

Maandag - vrijdag: 8.00 - 21.30u
Zaterdag - zondag: 9.00 - 13.00u

FOCUS health & fitness MH biedt 24/7 toegang tot de fitnessruimte.

| Ouddorp

Boompjes 9
3253 AC Ouddorp

Maandag - vrijdag: 8.00 - 21.30u
Zaterdag - zondag: 9.00 - 13.00u

FOCUS health & fitness OD biedt 24/7 toegang tot de fitnessruimte.

Je abonnement helaas opzeggen? Stuur een mail naar jouw locatie voor meer info.

Copyright 2023 © Focus Health & Fitness | Privacyverklaring