VACATURE ALERT: Clubpower

28-10-22 | Wil jij mensen motiveren en stimuleren om het beste uit zichzelf te halen op sportgebied? Ben jij helemaal fan van de les Clubpower en wil je andere mensen net zo enthousiast maken? Ben je vrij flexibel in je tijd en wil je deel uitmaken van een super gezellig team? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Jouw rol als Clubpower instructrice/instructeur
Bij FOCUS Health & Fitness is iedereen welkom, ongeacht het niveau waarop je sport. Wij vinden het belangrijk dat iedereen zich op zijn of haar gemak voelt en vooral plezier beleeft aan het werken aan de gezondheid. Jij draagt dit uit tijdens je les en weet mensen te motiveren om zo hun persoonlijke doelen te behalen.

Waar en met wie werk je?
Je wordt deel van team FOCUS Health & Fitness en komt te werken binnen zowel locatie Oude-Tonge als Middelharnis.

Wat wij bieden
- Werken in een groeiend en enthousiast team
- Gezelligheid gegarandeerd!
- Mogelijkheid tot het behalen van je instructeursdiploma
- De kans om jouw enthousiasme over te brengen aan een breed publiek
- Marktconform salaris + gratis sporten op beide locaties

Wat wij verwachten:
- Je volgt minimaal 1 jaar zelf de Clubpower les óf je hebt een Clubjoy of Less Mills instructeursdiploma
- Je bent op oproepbasis en flexibel beschikbaar
- Je bent bereid om in te vallen tijdens vakanties of andere gelegenheden
- Je bent bereid te investeren in het ontwikkelen van je lesgeef skills als je hier nog geen ervaring in hebt

Over FOCUS Health & Fitness
FOCUS Health & Fitness is meer dan alleen een plaats om te sporten. Ontspanning, gezondheid en sporten onder een dak! Een sportcentrum gevestigd in Oude-Tonge en Middelharnis, op Goeree-Overflakkee, waar afwisseling in het sporten, professionele begeleiding en werken aan een gezonde levensstijl centraal staan. Iedereen die wil investeren in zijn gezondheid is van harte welkom – van jong tot oud, van beginner tot gevorderde.

Ons team bestaat uit een grote diversiteit van mensen die onze doelgroep weerspiegeld. Je krijgt alle ruimte om te groeien, te leren, te ontdekken en om mee te denken zodat we van FOCUS Health & Fitness een nog leukere sportschool kunnen maken dan het al is.

Ben jij onze nieuwe aanwinst?
Herken jij jezelf in bovenstaande tekst en kun je niet wachten om deel uit te gaan maken van ons team? Of heb je misschien nog vragen? We leren je graag kennen! Reageer uiterlijk 18 november via info@focushealthfitness.nl o.v.v. vacature Clubpower en wie weet wordt jij onze nieuwe collega!

 

| Oude - Tonge

Stationsweg 18
3255 BL Oude-Tonge

Maandag - vrijdag: 8.00 - 21.30u
Zaterdag - zondag: 9.00 - 13.00u

FOCUS health & fitness OT biedt 24/7 toegang tot de fitnessruimte.

| Middelharnis

Industrieweg 38
3241 MA Middelharnis

Maandag - vrijdag: 8.00 - 21.30u
Zaterdag - zondag: 9.00 - 13.00u

FOCUS health & fitness MH biedt 24/7 toegang tot de fitnessruimte.

| Ouddorp

Boompjes 9
3253 AC Ouddorp

Maandag - vrijdag: 8.00 - 21.30u
Zaterdag - zondag: 9.00 - 13.00u

FOCUS health & fitness OD biedt 24/7 toegang tot de fitnessruimte.

Je abonnement helaas opzeggen? Stuur een mail naar jouw locatie voor meer info.

Copyright 2023 © Focus Health & Fitness | Privacyverklaring